Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę jak zyskowny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w wysoce krótszym czasie a z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz gdy biznesmen, natomiast nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To nuże nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tym momencie na swoje pomoc całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz ponieść wolne tudzież dalej być wyposażonym zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby oblecieć jest przekuć osobisty kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od chwili silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest przeciwnie menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” zaś „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy uzyskać pewne rzeczy, w czasie podczas gdy przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli owszem „zarządzasz” swoim zespołem, to masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo oraz wizję, wtenczas Twój całokształt staje się dobry spośród TWOIM celem.

Będą miłować wykonywać pracę gwoli Ciebie i zarabiać dla Ciebie pieniądze, dlatego że wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą stanowić tego częścią, dlatego że owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się stanowić rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa zaś przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby łapać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował dla nich zaś przynosił nieugięty rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, iż mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, do tego stopnia ta jedna strategia jest pikieta dla Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, pomimo tego niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, podczas gdy chory wraca kolejny raz a powtórnie a odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest owo długoterminowy rozwój staż przez relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego a drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak żeby białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś gdy większa część chirurgów, Twój kapitalny wzór biznesowy byłby:

Prawie całkiem kierowany dzięki Twój zespół
Zorganizowany oraz usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym wypadku dwukrotnie większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący numer i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę oraz elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większość chirurgów, twoja obecna faktyczność wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia nie mówiąc o swoją praktyką, albowiem czują się poza kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów lub pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, bowiem nie wiedzą, jak rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości wiadomość … wolno otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce całkowicie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, żeby uskutecznić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozbudowa praktyki.

Related Post