Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę jak opłacający się biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w daleko krótszym czasie tudzież z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, a nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest wręcz przeciwnie praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, że nie bierzesz obecnie na swoje asystent całej odpowiedzialności w ciągu generowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny i dalej posiadać zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby owładnąć jest przekształcić swój kadra w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest na to samo menedżerami, tudzież istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” i „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, w ciągu gdy przywództwo kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz przywództwo zaś wizję, w tamtym czasie Twój kompleks staje się nadający się spośród TWOIM celem.

Będą czuć sympatię pracować dla Ciebie natomiast osiągać w celu Ciebie pieniądze, gdyż wiedzą, dokąd zmierzasz a chcą znajdować się tego częścią, dlatego że owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by przekształcić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie tudzież przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby chwytać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich plan pracował gwoli nich a przynosił bezwzględny ciek pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy biegłość ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty natomiast doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, gdyż uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, ile ta jedna podejście jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, mimo to niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca powtórnie oraz po raz kolejny tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl i rodziny.

Jest to długoterminowy postęp praktyki przez relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak tak aby dama wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy większa część chirurgów, Twój perfekcyjny model biznesowy byłby:

Prawie na wskroś prowadzony dzięki Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów oraz przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwukrotnie większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość natomiast konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki częstokroć towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia tudzież / bądź która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia wyjąwszy swoją praktyką, skoro czują się oprócz kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, albowiem nie wiedzą, jak wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, aby ich rutyna pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, który przyniesie na w swojej praktyce dogłębnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, ażeby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozbudowa praktyki.

Related Post