Sposoby na pozyskiwanie produktów spośród Chin

W 2020 roku całkowity Ziemia został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście do kraju w celach biznesowych. Dlatego też możesz być wyposażonym problemy z importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy pomóc Ci w imporcie produktów spośród Chin w środku pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich jak Made in China oraz Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyprawić aż do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz wespół z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyłowić spośród różnych dostawców.
Możemy ulżyć Ci przebyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem pełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać prosto z mostu z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia zaś naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie orzec materiał, numer natomiast zabarwienie produktów.
Możemy posłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów postępowanie możesz uzyskać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu szczerze na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał zadowolenie ducha.
Po tym, jak towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy ulżyć Ci wysłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo utrzymywać się kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się dręczyć o wysyłkę a dostawę, gdyż wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest także zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre spośród usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wyszperać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou a u innych dostawców w Chinach.

Możemy ulżyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC ewentualnie usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach z dostawcami
Możemy załatwić w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy sukurs posprzedażowe i usługi

Możesz kalkulować na Morefar Global i zarzewie produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy całość ekspertów, iżby poprowadzić Cię przy użyciu jederman cykl procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, by zwiększyć własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post