Sposoby na akwizycja produktów z Chin

W 2020 roku cały kula ziemska został nieczynny z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wjazd do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz dysponować problemy z importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy wspomóc Ci w imporcie produktów spośród Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich gdy Made in China a Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wysłać do nas poczta elektroniczna spośród opisem przedmiotów, które chcesz społem z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wybrać z różnych dostawców.
Możemy pomóc Ci ukończyć http://www.doroz.eu za pośrednictwem skończony proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać prosto z mostu spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia natomiast naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwa razy stwierdzić materiał, rozmiar natomiast odcień produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów tryb możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu wręcz na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał błogostan ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci obwieszczenie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy wspomóc Ci posłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo otrzymać kontenery ładunkowe dla Ciebie. Dlatego nie musisz się ambarasować o wysyłkę zaś dostawę, dlatego że wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest i zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci wyszukać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou zaś przy innych dostawców w Chinach.

Możemy odciążyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC bądź usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy wesprzeć w negocjacjach z dostawcami
Możemy pozyskać dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe natomiast usługi

Możesz rozliczać na Morefar Global oraz pierwocina produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, iżby poprowadzić Cię przez jederman etap procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, by podnieść własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post