Przewodnik gwoli początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został ukończony na technologii Blockchain natomiast chyba został uruchomiony w 2009 roku dzięki tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych natomiast uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów przypadkiem utrzymywać się wydobytych. Inne najbardziej popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty to Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic a twarde rozwidlenia Bitcoin, takie podczas gdy Bitcoin Cash zaś Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, tak aby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie oraz starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, że danina jak grom z jasnego nieba spadła w dół, jak jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ jarmark kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą inwestować kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, ponieważ nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, ponieważ jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, że Bitcoin jest prawdziwym złotem natomiast zdominuje wszystkie waluty, takie kiedy USD, EUR, INR oraz ASD w przyszłości http://www.borejko.pl a stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego wskazane jest a w jakim celu nie należałoby wkładać w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, tudzież po pewnym czasie plus minus 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych spośród pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem i którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – wobec tego użytkownicy nie potrzebują okolica trzeciej, aby przenieść kryptowalutę spośród jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, gdzie użytkownik potrzebuje platformy takiej jak bank, iżby tracić finanse spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na nader bezpiecznej technologii blockchain natomiast jakby zerowe szanse na włamanie zaś przywłaszczenie kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś zawsze wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na śmigły zarobek, a potem pada ofiarą szumu bańki tudzież traci swoje pieniądze. Lepiej jest, by użytkownicy przeprowadzili wiele badań poprzednio zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze poprawnie jest umieścić swoje kapitał w wielu kryptowalutach w zamian jednej, jako że zauważono, iż parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, gdyby inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, natomiast reszta kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin później dominuje na rynku kryptowalut, mimo to jego uczestnictwo raptownie spadł spośród 90% do 38%, zaś Altcoiny takie jak Litecoin, Ethereum, Ripple wtem wzrosły tudzież przejęły większość rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl permanentnie dominuje na rynku kryptowalut, ale nie jest jedyną kryptowalutą, którą trzeba rozważyć w ciągu inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz zanieść u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie i jak wierzyć kryptowaluty?

Podczas jak kilka lat temu nie było swobodnie kupić kryptowaluty, jednakowoż chwilowo użytkownicy mają bez liku dostępnych platform.

W 2015 roku, Republika Indii ma dwójka główne platformy bitcoin Unocoin portfel a Zebpay portfel, gdzie użytkownicy mogą wierzyć i wyprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupować bitcoin z portfela tylko, wszak nie od czasu innej osoby. Istniała różnica w cenie kupna a sprzedaży, natomiast użytkownicy muszą odpłacić się pewną nominalną opłatę w środku ukończenie transakcji.

W 2017 roku inwencja Cryptocurrency wzrósł ogromnie, a zapłata Bitcoin wzrosła spontanicznie, wyjątkowo w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin i przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax a Zebpay owo dwa główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – kto zajmował się wprost przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na rozwój z innymi altcoinami, zaś nawet zmusiło Unocoin natomiast innych aż do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna z wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange w celu swoich użytkowników, ażeby mogli kramarzyć wieloma kryptowalutami pomijając handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica pomiędzy obiema platformami polegała na tym, że Unocion zapewniał natychmiastowe zakup natomiast sprzedaż ale wręcz Bitcoinów, podczas podczas gdy na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zlecenie na dowolną dostępną kryptowalutę natomiast gdyby pasuje dama do odbiorcy, zlecenie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć konto w każdej spośród giełd, rejestrując się w ciągu pomocą adresu mejl natomiast podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, można rozpocząć wymiana handlowa monetami ich wyboru.

Related Post