Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… i inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jednak jest pewien rozdział, kto jest owszem apropos naszej branży, że chciałem się przedtem z wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, mimo to oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji raz za razem wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, toż są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały w ciągu przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, by się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; aczkolwiek podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w artykuł przełomowy, który staje się nie do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się zignorować przebieg budowania zaś w tym momencie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, mimo to krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bowiem nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, z tej przyczyny próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty a z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, i chwilowo są w pętli zagłady tudzież zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne albo przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał a zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być być może jest to firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, czy też mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem łysek lub dwa, nie podoba się wyniki, więc skaczą spośród tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale wcale nie pozostają dosyć długo, iżby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, jaki byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli ulokować odwzorowanie w miejscu, żeby je pielęgnować, przeto słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, by wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy natomiast siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki a dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie oraz NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieustająco się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani natomiast w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; później określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują ufność z tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od pierwszego telefonu, który wykonują, tak aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, tak aby powrócić, recenzja, odnoszą się i użyczać na własnych platformach społecznych, tym samym inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przebyć za pośrednictwem swoje procesy, oraz oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych wobec tego więcej pacjentów zdziałać owo samo natomiast ściśle mówiąc później zaś istotnie dalej.

Więc obecnie masz proces natomiast schemat, kto buduje rozpęd, przeto masz sztywny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w żadnym wypadku nie było ważniejsze aniżeli teraz, aby Twoja doświadczenie działa kiedy porządnie naoliwiona maszyna, która może uchować się burze konkurencji zaś COVID zaś byle co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, gdyby mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję spośród chirurgami plastycznymi od momentu 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu, pieniędzy a kłopotów.

Related Post