Praktyki od momentu dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to lektura o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiego powodu niektóre firmy dokonują skoku od momentu dobrego aż do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, wszak jest jeden rozdział, kto jest właściwie apropos naszej branży, iż chciałem się nim spośród wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, niemniej jednak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają podczas gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, jednak są istotnie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie koło zamachowe; wszelako podczas gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu zaś trafia w paragraf przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… pętla zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się odrzucić proces budowania i w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, toż krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, skoro nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, zatem próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty natomiast w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz w tej chwili są w pętli zagłady a zmierzają do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne czy też przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przez miesiąc czy też dwa, nie podoba się wyniki, tym samym skaczą spośród tego do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale wcale nie pozostają dosyć długo, by utrzymywać się jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby pomieścić odwzorowanie w miejscu, ażeby je pielęgnować, w następstwie tego dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, aby wichrzyć się się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki i dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie i NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani zaś w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą a budują ufność z tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, który wykonują, aby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji i dalszych działań. Dają pacjentowi eksperyment WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się zaś udostępniać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię oraz przebyć za sprawą swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się i akcji na społecznych przeto więcej pacjentów sprawić owo samo natomiast tak w przyszłości natomiast no dalej.

Więc teraz masz bieg tudzież schemat, który buduje rozpęd, więc masz niezmienny strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To przenigdy nie było ważniejsze niż teraz, ażeby Twoja doświadczenie działa gdy porządnie naoliwiona maszyna, która przypadkiem przetrwać burze konkurencji i COVID oraz co popadnie innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat zaś mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Post