Praktyka kosmetyczna, o której mówi się spośród ust do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest na cacy najlepsza reklama można włączyć aż do swojej praktyki. Jest owo oraz najtańsza rodzaj reklamy, iż jest dozwolone wkładać w zaś zajmuje minimum czasu i wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy przyjaciel mówi inny przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, albo kompan o tobie, to jest złoto. Są w tym momencie na dzień dobry sprzedawane na ciebie, nie są w gruncie rzeczy wrażliwe na cenę i są bardziej prawdopodobne, tak aby pozostać lojalnym przy Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, zredukowanie kosztów marketingu zewnętrznego oraz rozwijać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń odkąd swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda rutyna je ma, mimo to chcesz je od czasu każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wybranych kilku.

Uczyń powiedzenie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy i włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów z pacjentami, na skutek którym czują się oni traktowani po pierwsze w charakterze osoby, i nie wcześniej dalej jak pacjenci.

Używaj ich imion natomiast nawiązuj kontakt wizualny z pacjentami. Zadawaj im pytania, i następny pozwól im mówić. Chodzi o to, ażeby po pierwsze nawiązać z nimi osobistą więź, ażeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć dwójka minuty na nich jak na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, rzemiosło ewentualnie cokolwiek innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przed Tobą natomiast opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się w samej rzeczy mrowie o danej osobie, jeśliby pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być być może są one członkiem mediów czy też są one częścią dużej firmy, która przypadkiem używać z http://www.gajcy.pl usług jako perk pracownika. Kto wie, dopóki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy spośród nas ma zwykle w przybliżeniu 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy z twoich pacjentów powiedział lecz niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ wzrost praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, jednakowo myślących ludzi, zawiesić około z innymi równie myślących ludzi, w związku z tym chcesz, by Twój „preferowany pacjent” donieść swoich przyjaciół do Ciebie.

Ale nie bierz tego za pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, iż chcesz więcej pacjentów takich gdy oni tudzież gdyby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę i kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi odpowiednio opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, skutkiem tego produkuj jej multum dla różnych kanałów medialnych, by Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl rozdzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną i zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, który mówi o liposukcji (oczywiście za jego zgodą), i w następnej kolejności wysłać go na YouTube natomiast Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki i prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, tak aby zaprojektować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem oraz wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach a informacjach prasowych. Wyślij mejl z informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów zaś dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, by wykorzystać jakiś element treści w wielu różnych kanałach medialnych, aby podwyższyć swoją istnienie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne i łatwe w celu swoich pacjentów, ażeby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z marka wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą wykonywać zdjęcia spośród Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem zaś protokołować wideo spośród relacją, natomiast w następnej kolejności przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w środku pewnik. Chcesz podziękować swoim pacjentom, tymczasem przyziemny blankiet wygenerowany z wykorzystaniem komp nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani w ciągu swoje wiara tudzież uznani w ciągu swoje wsparcie, w związku z tym okaż im wdzięczność.

– Niech załoga w tym momencie do nich zadzwonią, by im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od momentu Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, żeby im podziękować
– Wyślij prezent spośród wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, dlatego zrób wielką sprawę z tego, podczas gdy wybitnie doceniasz ich polecenie, i więcej osób będzie iść w ślad za nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw bezobsługowy program nagród, kto potwierdza oraz dziękuje twoim pacjentom za prawa ręka w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, aby uzyskać o krocie więcej swoich pacjentów dzielących się tobą z kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, przecież zrobić owo spośród ostrożnością, tak aby obronić się spośród dala od chwili kłopotów spośród towarzystw medycznych a ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można opłacać komuś, kto zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie prawdopodobnie znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post