Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie egzystować doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, lecz może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą charakterystyczny współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy natomiast niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę atut tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, niemniej jednak to nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedobór pracowników, oraz firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw zaś jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, kiedy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku z ciasteczkami, tudzież pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski ni stąd ni zowąd wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków przy użyciu rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od momentu zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja mężatka a ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, i kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż personel pierwszej linii są fundamentem firmy i dotyczyć ich dobrze, a nie jak trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli prawdziwy alians pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włości wiadomość: metoda pokazują, że niektóre firmy przełamują schemat zaś traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo na odwrót niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają przyszły kwartał w charakterze nagrodę, wobec tego wykorzystują pracowników a fałszują wyniki w środku kolejny kwartał. Powtarzam: jestem przeciwny opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram rozporządzenie Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty z wykorzystaniem Izbę tudzież jest rozpatrywany za pomocą Senat, nawet jeśliby być może być wyposażonym na odwrót lekki doniosłość na okup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na wykup akcji, równolegle wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy spośród wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór prawdopodobnie zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni także podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu dzięki pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo i nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od chwili zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch objawienie w 2019 roku zaś zdecydował, iż maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast błyskawicznie je porzucił natomiast wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Post