Jak urobić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, jednakowoż zbyt wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten pasztet całkiem łatwo poprawić, by podnieść osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co w samej rzeczy owszem kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, jak są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy tudzież chcą wzbudzić nienawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce gdybać się lepiej – kropka! Wierzą, iż lepszy wygląd sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo odszukać odpowiedniego chirurga, jaki im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami natomiast rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz dobry wynik, blisko minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, oraz że jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tym samym uczuciami. Pacjent zadbany chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, wymowny zaś szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem jako na osobie zaś że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, wprost mówiąc, jeśliby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć odkąd Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż potencjalny chory poczuje się dobrze, obowiązujący oraz komfortowy, natomiast plus zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od chwili budowania rapportu podczas pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśliby nie może http://www.suchcicki.pl przejść dzięki recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, tudzież potem przyuczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go używać życia z wykorzystaniem kompletny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować również wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, kto przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich podczas gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież później rękojmia ich, że jest owo niesłychanie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi być dodatkowo rasowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu ofiarować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mnóstwo czasu pośrodku tym, kiedy dyskutant dotarł do Ciebie, i tym podczas gdy przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal tryb swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić agenda rozmówcy lepiej ewentualnie omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a no tak dalej.

Wypełnij ten Chronos opóźnienia a zostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, na przestrzeni podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, gdy owszem zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą względnie cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny gwoli pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie zaś odręczny posłowie od chwili koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy natomiast zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, aby dostrzec zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, prawie że natychmiast Cię poznał a pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten badania pojawiają się one w dużej mierze bardziej gotowy, ażeby rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Post