Jak ugadać potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, tymczasem zanadto wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat oraz pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, że możesz ten trudność wystarczająco łatwo poprawić, ażeby powiększyć osobisty iloraz zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co naprawdę rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia zaś miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, gdy są dopiero co upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić zawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce snuć domysły się lepiej – kropka! Wierzą, że przewyższający aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami zaś rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz poprawny wynik, blisko minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, oraz iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent miły dla oczu chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny oraz szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na przedtem w charakterze na osobie zaś iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością i szacunkiem i, dosadnie mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że przypuszczalny chory poczuje się dobrze, bieżący i komfortowy, a plus pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w trakcie pierwszej rokowania telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, profesjonalny zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie być może http://www.suchcicki.pl pokonać dzięki recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, zaś następny przyuczyć się imienia dzwoniącego, iżby mogła go używać za sprawą zupełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi tudzież sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć plus kompetentny w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od momentu rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, tudzież po pewnym czasie zapewnienie ich, iż jest owo niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi znajdować się plus zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są nadal dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt krocie czasu między tym, gdy interlokutor dotarł aż do Ciebie, natomiast tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności trwać nadal postępowanie swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej albo pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i tak dalej.

Wypełnij ten okres opóźnienia natomiast zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się natknąć się się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy na to samo zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy plik informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie oraz odręczny posłowie od koordynatora pacjentów, który cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na materia procedury, którą są zainteresowani, swoje świadectwo z pracy natomiast zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady natomiast wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, ażeby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, aby ujrzeć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, w pewnej mierze nuże Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jak eksperta. W ów badania pojawiają się one znacznie bardziej gotowy, by ogłosić „tak” do Ciebie.

Related Post