Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się dzieje z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują faktycznie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, i http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz dużo pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, w następstwie tego twój kadra całkiem multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypadkiem egzystować zrobić, tak aby przekształcić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wyszperać utracone przychody.

Jeśli ty także byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje lecz po to, żeby NIE dostać się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież wiedza gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ kiedy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wesprzeć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, tym samym działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo zaś ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą mama makeover, natomiast wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, w ciągu gdy oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, toż zwlekają spośród powodu strachu, stąd uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, gdy bardzo się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl nieznany aparycja i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane zaś są aktualnie uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je powodować jest dojść do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież potem poprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby raz jeszcze rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w przyszłości ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, albo jest dozwolone trenować pracowników, aby przenieść dużo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post