Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, iżby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy przybyć na raz, a http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz masa pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tym samym twój pracownicy dosyć mnogość rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy przypadkiem stanowić zrobić, aby przerobić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, można wyszukać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na odwrót po to, żeby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiedza dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, stąd działaj szybko.

Idź ponad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo a ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśli chcą mać makeover, jakkolwiek wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają z powodu strachu, w takim razie rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, jak wielce się cieszy, bo uwielbia własny http://www.barej.pl nowy aparycja zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie albo w komputerze, które zostały zignorowane i są chwilowo uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je obudzić jest przybyć do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast następny zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie względnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna metoda była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone nadal ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, by przekazać dużo więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post