Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, żeby zobaczyć, gdzie są problemy a wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie można wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również karmić http://www.foit.pl głowy w piasek oraz sprawiać tego, co furt robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, azaliż tylko zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż owo jest to, azali jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, ażeby skupić się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż oraz Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy odparować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, azali jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spostrzegać Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, tymczasem wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą obadać Twoją stronę internetową z dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz tym samym strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą egzystować potencjalni pacjenci, żeby wyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie w środku drogie, ażeby ogłaszać dziś i nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą być niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w żadnym wypadku nie zapytał dzwoniącego, w który badania dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane genealogia skierowania, dlatego że platforma komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste dziedzina na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany za pomocą telefon, jednak potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się bardziej komfortowe, pani otwiera się, że faktycznie owo był przyjaciel, kto skierował ją w rzeczy samej dama googled ciebie, poszedł aż do witryny, i później IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, dlatego że są one nadmiernie zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, tym samym po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki badać dni później tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w następstwie tego powinno się systemu, by skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny chory ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieco w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśliby nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, by znajdować się postrzegane jak najlepsze, ale nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową oraz jest podekscytowany, tak aby zespolić się z tobą, jednak w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę czy też irytujące drewno telefoniczne lub apatyczny recepcjonista, jaki nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój całokształt natomiast ja robimy mystery shopping odkąd ponad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa prawdopodobnie posłużyć się spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą znajdować się monitorowane, skrypty muszą być przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi być w miejscu, więc każdy telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post