Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy i zaradzić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz również pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piasek i działać tego, co zawżdy robiłeś, gdyż zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, azaliż nic bardziej błędnego zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest coś innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie dotychczasowy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki tudzież Twoich przychodów, żeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” lub „nie” na poniższe pytania, aby sprawdzić, bądź jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzisiaj na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój pląsy na TikTok – żartując, natomiast wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą poszperać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz wskutek tego strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, żeby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o moc w ciągu drogie, aby naklejać plakat dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą istnieć niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w jaki strategia dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane pierwocina skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste odcinek na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za pomocą telefon, jakkolwiek potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl zaś staje się bardziej komfortowe, kobieta otwiera się, że istotnie owo był przyjaciel, który skierował ją w samej rzeczy białogłowa googled ciebie, poszedł aż do witryny, a po pewnym czasie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, jako że są one nadto zajęci lub nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, tedy po co wracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż eksplorować dni potem tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, toteż powinno się systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma z praktyką jest brane nazbyt lekko w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym wypadku nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby być postrzegane jak najlepsze, wszak nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny pacjent sprawdził swoją stronę internetową zaś jest podekscytowany, ażeby skontaminować się z tobą, jednak w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę bądź irytujące drzewo telefoniczne czy też bierny recepcjonista, który nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój całokształt tudzież ego robimy mystery shopping od chwili powyżej 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna przypuszczalnie skorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane oraz obciążenia musi znajdować się w miejscu, z tej przyczyny jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post