Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska natomiast adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowany http://www.fabianski.eu e-mail od Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej posłać je wręcz do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, aliści śledzony aż do Ciebie, przeto dostaniesz kredyt dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną tudzież tak jak prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proch 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 aż do 5), tudzież wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył plus informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak toteż możesz wyekspediować aż do nich mejl i wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, jak także dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście dlatego możesz wyprawić aż do nich list elektroniczny tudzież oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę wysłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą w mgnieniu oka dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie począć budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” a podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś aktualnie już kontakt. Możesz plus kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji dla networkingu oraz konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój agregat składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pomocą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w następstwie tego stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, jak ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję za każdą sprzedaż skierowaną dzięki Twój hiperłącze partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, u dołu warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, który możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przy użyciu Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, podczas gdy Twoje bilans spełni wybrane za pomocą Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę przekształcić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na link Preferowana Prowizja mimo lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska zaś adresy poczta elektroniczna osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail od czasu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je jawnie do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, więc masz pożyczka w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz wykonywać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, jeżeli Twoje bilans prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna liczba wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, gdy bilans spełni wybrane minimum.

Related Post