Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy e-mail ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wyprawić je wprost do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny do tego, na który patrzysz teraz, natomiast śledzony aż do Ciebie, wobec tego dostaniesz pożyczka gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną zaś jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proszek 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, razem spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane za pośrednictwem warstwę (1 aż do 5), a wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz proch dodatkowo informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak przeto możesz posłać aż do nich mejl tudzież odszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy dodatkowo dane kontaktowe aż do członków Twojej DOWNLINE (sieci), w gruncie rzeczy z tej przyczyny możesz wysłać do nich e-mail i oświadczyć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne z poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” zaś jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś w tym momencie uprzednio kontakt. Możesz także kupować opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy cierpieć Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline może znajdować się ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na wzmożenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie za pośrednictwem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, toteż zawżdy masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za pośrednictwem Twój odnośnik partnerski aż do 5 layers deep.

Jak cyklicznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, pod warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną dzięki Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy minimalny ograniczenie wypłaty, jaki możesz wyłowić to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego ewentualnie PayPal.

Czy mogę zmienić sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja niedaleko lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy aż do nich spersonalizowaną wiadomość poczta elektroniczna od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je wyraźnie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, który będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, dlatego masz zadłużenie w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz czynić prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.

Related Post