9 najczęstszych błędów w czasie konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego spośród Linn Majik DSM może istnieć nader ekscytująca. Jest w istocie moc sposobów, ażeby zapewnić, iż kształt będzie bezbłędna tudzież zrobi intuicja na wszystkich, których zaprosisz na kolejny koniec dnia filmowy. Podczas jak dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, bez trudności jest plus popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, aby trzymać się z dala od, gdy ustawisz architektura kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, tak aby przejść ogół i kupić najdroższe kable głośnikowe dla systemu kina domowego, by zapewnić wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Jednak nie jest to również stosowny pomysł, aby użyć resztek kabli do konfiguracji, podczas gdy również. Wybierz odpowiednie kable w celu swoich głośników, iżby uciec problemów spośród dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy w pierwszej kolejności głośników

Nawet o ile amplituner wygląda rzeczywiście atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go poprzednio głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci łapać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz być wyposażonym niesamowitych komponentów wręcz przeciwnie po to, aby posiadać niewypały wewnątrz głośniki.

#3: Nie wymioty uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy kabel HDMI jest w porządku” nie ma już zastosowania dzisiaj. Musisz wybrać HDMI o wysokiej prędkości, iżby zapewnić, że jest zgodny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, przede wszystkim jeśliby planujesz poprowadzić kable do środka ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, kto wpływa na stan dźwięku. Nie zapomnij zanieść poniżej uwagę akustyki pomieszczenia w ciągu ustawiania, jako że zmieni ona postać dźwięku w wymowny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, że figa nie blokuje głośników, skoro wpłynie owo drastycznie na jakość dźwięku. Bez względu na to, kiedy niesamowite głośniki mogą być, owo nie będzie brzmiało dobrze, podczas gdy obiekt jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie być może http://www.konopski.com.pl/ przed czasem stargać Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, że wesoło unosi się aż do górska kraina sprzętu, tedy ustaw wzmacniacz i amplituner w miejscu, gdzie jest satysfakcjonujący przepływ powietrza, aby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano do góry przegrzanie to poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, by upewnić się, że zero się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy rozmiar ekranu

Wielkość ekranu będzie czynić różnicę w ciągu oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, jednakże obcisły ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, aby zapewnić, że forma oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, jak właściwy jest twój system kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij owo w fazie budżetowania a ewentualnie gotowy wyeksplikować pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, by zapewnić, że platforma będzie aktualny.

Skonfigurować platforma kina domowego spośród opieki tak, iż ty, twoja rodzina, natomiast twoi przyjaciele będą nasycać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Post