7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest nad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną natomiast nieprzyjemny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki podłość trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby przy użyciu gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich od nowa miast tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa bądź czasopisma
Każdy chce posiadać pierwsze danie mniemanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując ponownie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w uchwyt na prasa periodyczna ewentualnie czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą egzystować schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada obecnie zabiegać dziennika ani ambarasować się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” a wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zwykle używają modnej torby na posiłek w porze południowej do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba nierzadko http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący i poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny posiłek w porze południowej w papierową torbę, a później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a być może istnieć usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin bądź okładek na lunch, żeby uniknąć niechlujnej torby na lancz zaś paść się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, aby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie zaś oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi mieć stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie jest dozwolone skierować domu do górska kraina nogami gwoli nożyczek, zszywek bądź taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, wers itd. oraz umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które cyklicznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli aż do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by zapewnić im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną poprzez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej tudzież no dalej. Oznacz je starannie, aby przynieść ulgę Ci pochwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili myszkować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, natomiast w tym samym czasie pozostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy kluski aż do zębów, mydło, krem aż do golenia i szczotka itd. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój bawić się pościel natomiast torpedować one odkąd otrzymywać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post