7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest powyżej pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia i najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a przykry stos torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki zberezeństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby za pomocą gniecenie one natomiast wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich znowuż w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna czy też czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze danie opinia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując drugi raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa periodyczna względnie czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada obecnie zabiegać dziennika ani ambarasować się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” i „stare papiery” i fundnąć sobie swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zazwyczaj używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący a poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując swój lunch w papierową torbę, natomiast następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu i przypadkiem być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin względnie okładek na lunch, by uniknąć niechlujnej torby na lancz oraz upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi mieć stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno skierować domu aż do góry nogami dla nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wers itd. tudzież umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi oraz małe dzieci, które nagminnie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, żeby mieli aż do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną w poprzek ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej i naprawdę dalej. Oznacz je starannie, ażeby odciążyć Ci capnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie węszyć w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa względnie krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, zaś naraz pozostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie gdy kluski do zębów, mydło, krem do golenia i szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku tudzież nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać pościel a tłumić one od chwili dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post